Naše ubytovna Briliant Praha nabízí levné ubytování v Praze pro jednotlivce i početnější skupiny. V naší ubytovně máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze.

Ubytování jednotlivců

Pokud sháníte levné ubytování v Praze, naše ubytovna je pro Vás tím správným řešením. Nabízíme 1, 2, 3, 4, 5 lůžkové pokoje, kde naleznete veškeré potřebné soukromí, které by Vám mohlo na jiných místech chybět.

Ubytování párů a skupin

Pokud chcete ztrávit se svoji partnerkou či partnerem romantický víkend v Praze a nechcete zbytečně utrácet za ubytování v Praze, je naše ubytovna tou správnou volbou. Nabízíme Vám levné ubytování v Praze i ve 2 lůžkových pokojích, protože se jedná o bývalý 3 hvězdičkový hotel.

Ubytování zaměstnanců

Pokud Vaše mimopražská firma dostala zakázku v Praze a Vy potřebujete ubytovat Vaše zaměstnance levně v Praze, je tento druh ubytování v Praze určen právě Vám. Nabízíme levné ubytování v Praze v 1, 2, 3, 4, 5 lůžkových pokojích za velmi výhodné dlouhodobé sazby.

Nabídka ubytování:

Disponujeme 1, 2, 3, 4, 5 lůžkovými pokoji standartního vybavení s vlastním sociálním zařízenim na každém pokoji, ke každému lůžku náleží, povlečení, skříň a TV.

Ve společných prostorech ubytovny je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně mikrovlné trouby, vařičů, pračky na praní prádla a rychlovarné konvice.

Naše prostory jsou centrálně vytápěny, tudíž zajišťujeme zejména v zimních měsících příjemnou pokojovou teplotu všech prostor ubytovny.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete maximálně spokojeni se standartem naší ubytovny, protože se jedna o bývalý 3 hvězdičkový hotel.

Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou.

Pokoje ubytovny

Levné ubytování v Praze Vám nabízíme v 1,2,3,4, 5 lůžkových pokojích s vlatním sociálním zařízením na každém pokoji a to velmi levně – již od 95 Kč/noc.

Sociální zařízení

Sociální zařízení ubytovny (WC a sprchy) má každý pokoj své, což Vám zaručuje velmi čisté hygienické prostředí.

O sociální zařízení – stejně jako o ostatní prostory – se pečlivě starájí zaměstnanci.

Připojení k internetu

V komplexu ubytovny je možnost připojení k Internetu ZDARMA na vlastních noteboocích přes WIFI nebo v recepci na našem PC který je Vám k službám také ZDARMA.

Parkování u ubytovny BRILIANT PRAHA

Bezpečné a prostorné parkování u ubytovny je ZDARMA V NAŠEM VELKÉM DVOŘE A NA ULICI KTERÝ JE MONITOROVÁN NONSTOP KAMEROU.

 • Domácím zvířatům (malým psíkum a kočkám) je vstup na ubytovnu povolen za příplatek.
 • ZDARMA Internet
 • Kuchyně
 • Vlastní monitorované parkoviště
 • Praní a žehlení
 • Úschovna cenných předmětů
 • Pračka
 • Wifi INTERNET
 • Pivo a nealko v recepci.

 Vybavení pokojů na ubytovně

 • Internet
 • Televizor na zálohu

Stravovací služby ubytovny

Ubytování je bez stravování. Společná komplet vybavená kuchyně je k dispozici pro Vaše použití.

Sportovní možnosti ubytovny

 Kulečník, 50 M Prosecké skály, 50 M bobová dráha

Popis okolí ubytovny

Nabízíme příjemné, čisté a levné ubytování v Praze blízko centra.  Ubytovna se nachazí 2 zastávky autobusem od Metra "B" stanice PALMOVKA  a nebo pěší cca 5 min od Metra "C" PROSEK. Ubytovna má proto výbornou dostupnost.

V BLÍZKOSTI UBYTOVNY SE NÁCHÁZÍ CHRANĚNÉ UZEMÍ PROSECKÉ SKÁLY S VELKÝM PARKEM IDEÁLNÍ PRO VÁŠ ODPOČINEK.

Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze a garantujeme naší cenu 10% slevou když najdete nižší cenu stejné kvality někde jinde v Praze. Naše ubytovna je zcela nová a Praha čekala na typ ubytovny tohoto typu již dlouhou dobu. Neváhejte nás kontaktovat těšíme se na Vaší navštěvu. +420 777 880 449

PROSECKÉ SKÁLY

Volejte kdykoliv dohodneme se s Vámi na ceně máme nabídky LAST MINUTES ! Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze a garantujeme naší cenu 10% slevou když najdete nižší cenu někde jinde v Praze. Naše ubytovna je zcela nová a Praha čekala na typ ubytovny tohoto typu již dlouhou dobu. Neváhejte nás kontaktovat těšíme se na Vaší navštěvu. +420 777 880 449